Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobre: Swastyką w radnego gminy Wilków

Utworzony przez dr, 22 stycznia 2012 r. o 11:37
do wszystkich tych którzy mają jakieś problemy z Dobrem. Jeżeli coś wam nie pasuje to zapraszamy. Jeżeli tak wszystko wiecie to może kiedyś się do nas wybierzecie i sobie pogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Takie szkoły należy zamykać. Nauka w klasach łączonych jest nieefektywna, a koszt kształcenia ucznia jest ogromny - nawet około 20 tysięcy złotych. Dla porównania przy normalnych klasach dwudziestoosobowych w sześcioklasowej szkole koszt nauczania dziecka jest czterokrotnie niższy. Małe szkoły są ogromnym obciążeniem dla budżetów samorządów, szczególnie biednych, rolniczych gmin. Bardzo samolubne względem innych mieszkańców gminy jest postępowanie mieszkańców takiej wioski, która za wszelką cenę chce utrzymać małą szkółkę dla swojej wygody pozbawiając całość gminy szans na ważne inwestycje. Nieładnie!
jesteś poje***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik napisał:
do wszystkich tych którzy mają jakieś problemy z Dobrem. Jeżeli coś wam nie pasuje to zapraszamy. Jeżeli tak wszystko wiecie to może kiedyś się do nas wybierzecie i sobie pogadamy.
masz racie ziom jak coś im nie wpaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoła dla 20 osób?? to jakiś żart!! już dawno coś takiego powinni zamknąć. A może im jeszcze w tym Dobrem filię UMCS, KUL zrobić, urzędu wojewódzkiego i urzędu pracy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kazik niech dokładnie powie jakie są jego zasługi w tej sprawie. Ludzie, którzy naprawdę zbudowali tą drogę chętnie spotkają się z nim w sądzie. To typowa wypowiedź człowieka wójta: ktoś inny zrobił, a oni cały sukces sobie przypisują. [/quote] [quote]Kazik niech dokładnie powie jakie są jego zasługi w tej sprawie. Ludzie, którzy naprawdę zbudowali tą drogę chętnie spotkają się z nim w sądzie. To typowa wypowiedź człowieka wójta: ktoś inny zrobił, a oni cały sukces sobie przypisują.
Co do tej drogi to ja się mogę wypowiedzieć. Wiem jaka była o nią walka, żeby ją dokończyli. Tyczy się to też drogi, która biegnie w strone Podgorza i która ma być robiona w tym roku. Były pisane pisma do Zarządu Dróg Powiatowych w Opolu Lubelskim, do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, dzwoniliśmy żeby się przypomnieć, osobiście składałam pismo u Pani Wojewody Jolanty Szkołno-Koguc w sprawie tych dróg. Dopiero po tych zabiegach i opini GDDKiA ta droga została zrobiona. Więc nie rozumiem z kąd takie opinie na ten temat. Widocznie wypowiadają się osoby, które ewidentnie nie wiedzą o co tak naprawde chodzi i chcą zabłysnąć swoją "wiedzą". Jeżeli jesteś niedoinformowany to się nie udzielaj. Było tak: W tydzień przed wyborami Pan K. chodził po wsi Dobre i wmawiał ludzi, że obecny radny zrezygnował ze startu w wyborach i żeby Ci którzy mieli głosować na Pana Ś. przeznaczyli te głosy na niego. Prawda, bo do Nas też przyszedł z tą propozycją i zostawie to może bez komentarza bo było to śmieszne poprostu. Pan K. nie wygrał w końcu wyborów (całe szczęscie)... No i po wyborach zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Obecny radny był zastraszany, zresztą nie tylko On ale i cała jego rodzina, były wytaczane wobec niego różne pomówienia, zniszyli mu sad... Poniósł straty nie tylko materialne ale i psychiczne. Wcale się nie dziwie, że zrezygnował. Tymi sprawami zajmuje się obecnie policja, ponieważ każda sprawa była zgłaszana. W końcu ile można wytrzymać. I teraz pytanie. Czy warto się starać? Tutaj nic nie można zrobić. Widać to zresztą dokładnie po wcześniejszych opiniach. Pani M. (wcześniejsza radna) nic w wiosce nie zrobiła i było wszystko dobrze. Teraz radny się starał żeby zrobić jak najwięcej, tym bardziej, że miał duże poparcie to mu poprostu na to nie pozwolili. Szkoda wogóle zaczynać tu cokolwiek robić, bo naprawde nie ma dla kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, wzięlibyśmy kasę za darmo na podpis " z up. wójta" jak ludzie na niezalanej Kępe i Kosiorowie- od sekretarza- na przyład. Zresztą kilku chyba wzięło-sołtys, rady, prezes i naczelnik OSP... tak się wygrywa, na prezenty od radnego i sołtysa z okazji dnia dziecka. A te durne wieśniaki to kupią. Na Trzebieszy to by nie kupili, ale w Dobrem albo w Rogowie. Świat stoi otworem.Tylko na SLD nikt się nie lepi. To teraz będzie czas na PIS. Pewnie ostatni na liście, to się sprawdza. Następne wybory będą z tej właśnie listy. A wieśniaki głosują. Już chodzi się na msze. Szkoda, ż taca na inne parafie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzona napisał:
Co do tej drogi to ja się mogę wypowiedzieć. Wiem jaka była o nią walka, żeby ją dokończyli. Tyczy się to też drogi, która biegnie w strone Podgorza i która ma być robiona w tym roku. Były pisane pisma do Zarządu Dróg Powiatowych w Opolu Lubelskim, do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, dzwoniliśmy żeby się przypomnieć, osobiście składałam pismo u Pani Wojewody Jolanty Szkołno-Koguc w sprawie tych dróg. Dopiero po tych zabiegach i opini GDDKiA ta droga została zrobiona. Więc nie rozumiem z kąd takie opinie na ten temat. Widocznie wypowiadają się osoby, które ewidentnie nie wiedzą o co tak naprawde chodzi i chcą zabłysnąć swoją "wiedzą". Jeżeli jesteś niedoinformowany to się nie udzielaj. Było tak: W tydzień przed wyborami Pan K. chodził po wsi Dobre i wmawiał ludzi, że obecny radny zrezygnował ze startu w wyborach i żeby Ci którzy mieli głosować na Pana Ś. przeznaczyli te głosy na niego. Prawda, bo do Nas też przyszedł z tą propozycją i zostawie to może bez komentarza bo było to śmieszne poprostu. Pan K. nie wygrał w końcu wyborów (całe szczęscie)... No i po wyborach zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Obecny radny był zastraszany, zresztą nie tylko On ale i cała jego rodzina, były wytaczane wobec niego różne pomówienia, zniszyli mu sad... Poniósł straty nie tylko materialne ale i psychiczne. Wcale się nie dziwie, że zrezygnował. Tymi sprawami zajmuje się obecnie policja, ponieważ każda sprawa była zgłaszana. W końcu ile można wytrzymać. I teraz pytanie. Czy warto się starać? Tutaj nic nie można zrobić. Widać to zresztą dokładnie po wcześniejszych opiniach. Pani M. (wcześniejsza radna) nic w wiosce nie zrobiła i było wszystko dobrze. Teraz radny się starał żeby zrobić jak najwięcej, tym bardziej, że miał duże poparcie to mu poprostu na to nie pozwolili. Szkoda wogóle zaczynać tu cokolwiek robić, bo naprawde nie ma dla kogo.
Wstydziłbym się tak kłamać. Najlepiej, żeby biedny zrezygnował, skoro tak te durne ludzie go traktują Najlepiej do dziesiątego pokolenia w dół(pseudo - intelektualista młody za Pis-em nie przeszkadza, a gdzie idee SLD? w du..ie? Chyba tak, jak wszystko inne...)Wsi wyjdzie to na Dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma do tego Trzebiesza? To chyba pod Opolem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzona napisał:
Co do tej drogi to ja się mogę wypowiedzieć. Wiem jaka była o nią walka, żeby ją dokończyli. Tyczy się to też drogi, która biegnie w strone Podgorza i która ma być robiona w tym roku. Były pisane pisma do Zarządu Dróg Powiatowych w Opolu Lubelskim, do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, dzwoniliśmy żeby się przypomnieć, osobiście składałam pismo u Pani Wojewody Jolanty Szkołno-Koguc w sprawie tych dróg. Dopiero po tych zabiegach i opini GDDKiA ta droga została zrobiona. Więc nie rozumiem z kąd takie opinie na ten temat. Widocznie wypowiadają się osoby, które ewidentnie nie wiedzą o co tak naprawde chodzi i chcą zabłysnąć swoją "wiedzą". Jeżeli jesteś niedoinformowany to się nie udzielaj. Było tak: W tydzień przed wyborami Pan K. chodził po wsi Dobre i wmawiał ludzi, że obecny radny zrezygnował ze startu w wyborach i żeby Ci którzy mieli głosować na Pana Ś. przeznaczyli te głosy na niego. Prawda, bo do Nas też przyszedł z tą propozycją i zostawie to może bez komentarza bo było to śmieszne poprostu. Pan K. nie wygrał w końcu wyborów (całe szczęscie)... No i po wyborach zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Obecny radny był zastraszany, zresztą nie tylko On ale i cała jego rodzina, były wytaczane wobec niego różne pomówienia, zniszyli mu sad... Poniósł straty nie tylko materialne ale i psychiczne . Wcale się nie dziwie, że zrezygnował. Tymi sprawami zajmuje się obecnie policja, ponieważ każda sprawa była zgłaszana. W końcu ile można wytrzymać. I teraz pytanie. Czy warto się starać? Tutaj nic nie można zrobić. Widać to zresztą dokładnie po wcześniejszych opiniach. Pani M. (wcześniejsza radna) nic w wiosce nie zrobiła i było wszystko dobrze. Teraz radny się starał żeby zrobić jak najwięcej, tym bardziej, że miał duże poparcie to mu poprostu na to nie pozwolili. Szkoda wogóle zaczynać tu cokolwiek robić, bo naprawde nie ma dla kogo.
jak psychiczny to do Abramowic nie do rady! Jak członek rodziny...biedak zastraszany. Jak miał takie poparcie, to kogo się bał? Może prawdy? Że prokurator coś wygrzebie? Albo UG trzyma go w garści? No, no, no jest coraz ciekawiej. A droga do Podgórza to przez M. podwórko? To ile ma dostać odszkodowania za własność wiejską? Jeden milion wystarczy na nowy samochód? Jaki odsyp ma mieć Pan W., który sprzedał wówczas własność ogólną? (Już jedne pieniądze powodziowe dostał, chociaż wody nie widział) Ta sprzedaż, to było za czasów pewnego karciarza, który niektórych przywiózł w teczce. Pamiętamy, pamiętamy, fajerwerki nas nie zaślepią. Tylko raz się pomyliliśmy i uwierzyliśmy,że szkoły zgodnie z obietnicą nie zabiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak psychiczny to do Abramowic nie do rady! Jak członek rodziny...biedak zastraszany. Jak miał takie poparcie, to kogo się bał? Może prawdy? Że prokurator coś wygrzebie? Albo UG trzyma go w garści? No, no, no jest coraz ciekawiej.[/quote] Ciekawe jaki człowiek by wytrzymał gnębienie psychiczne i zastraszanie. Ciekawe co byś zrobił gdyby Twoja żonka dostała list z pomówieniami. Życzę Ci tego. Zobaczylibyśmy jak jesteś twardy. Bo widze że narazie tylko w słowach.
A droga do Podgórza to przez M. podwórko?[/quote] Jakbyś był troszke ogarniety to byś wiedział że droga do Podórza biegnie dołem a nie górą. [quote]To ile ma dostać odszkodowania za własność wiejską? Jeden milion wystarczy na nowy samochód?
Nie wiem o co Ci chodzi i o jakie odszkodowanie. Widać dalej jesteś niedoinformowany. [quote]Wstydziłbym się tak kłamać.
Chcesz to możemy się spotkać i pogadać. Zobaczymy kto klamie. Ja mam wszystkie pisma w sprawie drogi przy sobie. Chyba że się boisz i jesteś mocny tylko na forum. Do tych co piszą na ścianie w remizie hahahahaha: Śmieszni jesteście z tymi swoimi napisami na remizie. Głupie, żałosne i dzicinne zagrania. Widocznie nie stać was na stawienie się oko w oko i powiedzenie wprost o co wam chodzi. Żałosne zagrania małointeligentnych osób które robią dużo szumu a opócz tego nic więcej. Jak to mówią "krowa ktoro dużo ryczy mało mleka daje". Tyle na ten temat. Resztą zajmie sie policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzona napisał:
Ciekawe jaki człowiek by wytrzymał gnębienie psychiczne i zastraszanie. Ciekawe co byś zrobił gdyby Twoja żonka dostała list z pomówieniami. Życzę Ci tego. Zobaczylibyśmy jak jesteś twardy. Bo widze że narazie tylko w słowach. Jakbyś był troszke ogarniety to byś wiedział że droga do Podórza biegnie dołem a nie górą. Nie wiem o co Ci chodzi i o jakie odszkodowanie. Widać dalej jesteś niedoinformowany. Chcesz to możemy się spotkać i pogadać. Zobaczymy kto klamie. Ja mam wszystkie pisma w sprawie drogi przy sobie. Chyba że się boisz i jesteś mocny tylko na forum. Do tych co piszą na ścianie w remizie hahahahaha: Śmieszni jesteście z tymi swoimi napisami na remizie. Głupie, żałosne i dzicinne zagrania. Widocznie nie stać was na stawienie się oko w oko i powiedzenie wprost o co wam chodzi. Żałosne zagrania małointeligentnych osób które robią dużo szumu a opócz tego nic więcej. Jak to mówią "krowa ktoro dużo ryczy mało mleka daje". Tyle na ten temat. Resztą zajmie sie policja.
Moja droga oburzona, właśnie inteligenty zrozumie mój poprzedni wpis. Więc to nie było adresowane do ciebie, bo ty byś tego nie zrozumiała. I ciebie, mimo twoich braków intelektualnych, nikt nie obraża. Trochę kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...